Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Paraveli - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ndoshta kemi lindur
Ne nje kohe te gabuar
Ose u njohem shume vone

Hyme ne lufte te tmerrshme
Pa arme ne duar
Jeta na theu pergjithmone

Asgje nuk do te na ndante
Nese per nje moment
Fatin do ta kishim shkruar vete

Pa ty sjam e lumtur
Cdo dite behesh me i bukur
Por ti je , je i saj
E dashuria per ty me vret ngadale

Une dhe ti shpirt jemi bere per njeri tjetrin
Por ndoshta jo per kete bote
Edhe pse eshte ndaluar nuk dorezohem
Cdo dite te dua edhe me forte

Asgje nuk do te na ndante
Nese per nje moment
Fatin do ta shkruanim vete

Pa ty sjam i lumtur
Cdo dite behesh me i bukur
Por ti je, je i saj
E dashuria per ty me vret ngadale
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)