Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi, Fatmir Sula, Murat Nazifi, Landi Roko & Mandi Nishtulla - Santi 2017

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Ti Je Xhaxhi Mbreti I Babit
Lali Eri Kongen Ta Boni
Fatmir Sula Knon Per Santin
E Knoj Nipin Djalin E Landit

2x
Dhe 100 Vjete Do Ti Falim
Ti Je Xhaxhi Mbreti Landit
Tani Per Ty Knon Murati
100 Vjec U Bofsh O Santi

2x
Dhe 100 U Befte O Landi
Po Te Uron Lali Murati
Tani Per Ty Knon Babi Landi
100 Vjeq U Bosfsh O Santi

2x
Te Kam Pasur Digo Santi
O Sa Shum Te Don Ty Babi
Tani Per Ty Knon gjigandi
Veq Per Ty Te Keqen Babi

2x
Knon Dhe Mandi Nishtulla
Ditlindjen Ja Urova
Per Santin E Vogel
Shum Ne Gzojna
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)