Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alban Ramosaj - Bitchi Mesnates

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ajo bohet bitchi mesnates
Bitchi mesnates girl
I lutet shën marise qe t ja fali mekatet
E nates e nates e nates nates nates

Bbbitchi mesnates
Bitchi mesnates girl
Kercen me djallin kadale
Nen hijen e hanes
E nates e nates e nates nates nates

Asaj si hyn kergjo vec pare n sy
Sun i kthejna

Jo sun i kthejna
Sa bitcha i kom pa si ty
Sun i kthejna
Jo sun i kthejna sun i sun sun i kthejna
Don histori me cdo celebrity
Sun i kythejna
Don me patjeter me hi n industri

Jo sun i kthejna
Sa bitcha i kom pa si ty yeah

Ajo bohet bitchi mesnates
Bitchi mesnates girl
I lutet shën marise qe t ja fali mekatet
E nates e nates e nates nates nates

Bbbitchi mesnates
Bitchi mesnates girl
Kercen me djallin kadale
Nen hijen e hanes
E nates e nates e nates nates nates

Asaj si hin kergja vec pare n sy
Sa bitcha i kam pa si ti
Asaj si hin kergja vec pare n sy
Sun i kthejna
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)