Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Happy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ohh cfar fati ne dashni kam pas
E kom zemren qe shum e kan dasht
Pasha din e iman
Dashnia mka zan
Krejt cka du me than
Kurr ma mir sjam kan

2x
Happy jam n dashni
perfect jam tu u ni
Happy un jetoj
si i cmendur te dashuroj

Ohh cfar fati zoti ma ka shkrujt
Edhe ngjum duhet ty met rujt
Pasha din e iman
Dashnia mka zan
Krejt cka du me than
Kurr ma mir sjam kan

4x
Happy jam n dashni
perfect jam tu u ni
Happy un jetoj
si i cmendur te dashuroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)