Më mbaj mend (për 1 muaj)

ESTTO - Per Qdo Nat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Reff:
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate...aaaa
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate...aaaa
Thirrem per cdo nate ,
Per cdo nate ,per cdo nate , per cdo nate baby
Thirrem per cdo nate...aaaa

Trupat renqethen kur bohen njo
Vec tym po lshon
Hajde ma ngat mos e le ti per ma vone
Po du met pas ty , all night long
En cdo sekond
Mos e meno jo ski mi ra pishmon

Vec ti e din qysh me bo syn
Ma t’bukur sem kan pa syt
Sa mire po dukesh kur po t’shoh ty naked baby
E di un ca menon ti
E di un qysh po don ti
Se pervec meje s’tbon mu ni kerkush ma hight
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)