KeepMan - Shkupit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mir se vini Welcome you gevenue
Shkup Veri i represent for my city
Prej djesh Belgjik e Lozan ke ni
Keepman n'vendlindje tash e ki
kthehem prap na hoodit t'kalter met Shkupit
me ni got postdot tjetren weed smoke it
njeri i rruges , keq punt me kllubin fjala jem pe shtin mu ni keq gllupin
po normal ku kari met shti me kcy kur e zeza tka hy dost si tyt en vi
Cair veni jem mesazhin tem me pidh skank xen e tytjen
qaj qe hip hop bjen qe 15 vjet tu qu pa ni kop flex nterr e n'terr spllifi gjeth PURE PA FILTER


REF x8
Kallxom cili pi Shkupit
ta nxjerri hip hopin pi hoodit ?

Cili Cili ?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)