Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerina Matraku - Zemrat Nje Here Falen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Blerina:]
Sot dy zemra jan bo bashke
Te kam dashur me ke dasht
Sot ne jemi nji
Je mua,shume te dua

[Klajdi:]
Ndjeja...
shume per ty une ndieja
Si ty jo nuk gjeja
Dhe ne fund te botes do te veja

[REF. 2x:]
Moj dashni dashni e vjeter
Te kam dasht e,s’du me tjeter
Rrahjet rrahjet jo nuk ndalen
Zemrat nji here falen
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)