Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ogi - Ogi Ogi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk e di a keni ni ju per Ogin Nuk e di a ke chill ti me Ogin
Nuk e di sa Informata i kini ju per Ogin
Po lyp Dope ti thirre Ogin Po do me ni Flow ti lype Ogin
Po do me dit sa osht Ora jom Koha ti kshyre Ogin hmmhmm

Se kini ju Numrin si Ogi Senet po iqen me Stylin e Dogit
e kom un Synin e Veshin e Gojen per Pune me Llafe um boni
Qitash i gjuna I go In t'thash nuk runa when i flowin
Un bashk me Clicken you know me

Dove Jeten ja lodhi se gjithqka osht Ogi Ogi
Tjerve ja sbukuroj Buzhqeshen mo sun ja ndrroni
Se badihava jeni ka folni nuk mrrihet Hona ju kur t'doni
lene Mikrofonin se vi e shtrina nShtrat te Momi hha

REF.:
Rabi po rolli me Rrolin e Kralit repi po mushet me Ogin tashti nrrohet Prenari 2x

Dhipin qe pe iq e ka Mendjen te Ogi ogi Splifin qi pe pin u kon nBuz te Ogi
Po lyp real ti thirre Ogin po do qishtu si un mu ni lype Ogin
sa dush kopjom sun bohesh OGI

Se Ogi ka lind Fakerat pi Pistes mi hek hhu
sduna mu kon genie Fakin me pa veq Gjendjen me percjell
Kengat qe pi qitni krejt tnjejtat ti nuk je si Ogi Ogi
Kengat qe pi qitni krejt tvjedhta ti nuk je si Ogi Ogi

I kom dhipat ma tmirat mas vetit po kapen per Roki po lagen si nDeti
nuk mona per llafe kur Ondrren e njeki un mona per Fakte qe um qojn mu te Leki hh
mona per Thopa qe maten me me m³
Un mona per Shok qe um njohin e Jeten ma din
Un mona per veti Bitch Un jom Ogi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)