Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Shehu - Ti Mos Me Shaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti e di se sa te du, nuk kam fjal
Jeten ti ma morre mu, ta kam fal
A me do dhe ti kaq shum
A mendon dhe ti cdo dite si un

Nuk kam dashur asnjeher, te t'lendoj
Por ne fund te gjithe gabojm, dhe un njesoj
A me do dhe ti kaq shume,
A mendon dhe ti cdo dite si un

Hooo... Ti mos me shaj
Hooo... Fajin e mbaj

REF. 2x:
Un dua te jem aty
Sa dua te jem aty
Dhe sa her te me kujtosh
Te me mendosh
Ne krahet e tu do jem, aty gjithmone

Vetes un po ja mohoj,te jemi bashk
Te premtova do ndryshoj, tani me fal
Malli a te merr per mu
Mos harro dikush te do pa fund

Hooo...Ti mos me shaj
Hooo... Fajin e mbaj

REF. 2x:
Un dua te jem aty
Sa dua te jem aty
Dhe sa her te me kujtosh
Te me mendosh
Ne krahet e tu do jem, aty gjithmone
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)