Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merytoni - Une E Di Se Bon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refreni:
Se loja esht e jeme (jeme)
Un e kom me t’leme (leme)
Karieren e ki t’bleme (bleme)
Kshtu qe ma mir lene (lene)
Une edi se bon bon bon
Per inati ton un ket sen spo du me lan
Une edi se bon bon bon
Une jom qaj qe deshiren ta plotson

Me Porsche Panamera
Msheli qeli syt me havera prap u ktheva
Jo skena koh gjamat zi si rebela
Nale beatin e shky edhe akapela
Estrada shum e vogel un i fus me ni tegell
Niva do tu than! Ky tipi shum i eger
Skom ardh me konkuru se dostin e kom heker
Pah pah a ka met edhe naj tjeter
U kthy ujki vjeter, ni zarf permi leter
Si hajmali me bo veper, per juve sjom si mjegull

Refreni:
Se loja esht e jeme (jeme)
Un e kom me t’leme (leme)
Karieren e ki t’bleme (bleme)
Kshtu qe ma mir lene (lene)
Une edi se bon bon bon
Per inati ton un ket sen spo du me lan
Une edi se bon bon bon
Une jom qaj qe deshiren ta plotson

Apet po boj dom, une me ket sen e qoj pesh hallakam
Nese s’trroki nkok, un t’rroki naper kam
Mery n’mikrofon sikur Messi n’Barcelon
Fa fa faya banga banga jena t’ushtrum jena guri sikur teka
Hala pa i gjujt po thojn se i preka
Jena si n’Gomorra i kryna punt me Bereta
Brrrrr stylin e kom uzi, menove me kopju f**kin pussy
Boumboum po bon pulsi, un jom plusi ti minusi

Refreni:
Se loja esht e jeme (jeme)
Un e kom me t’leme (leme)
Karieren e ki t’bleme (bleme)
Kshtu qe ma mir lene (lene)
Une edi se bon bon bon
Per inati ton un ket sen spo du me lan
Une edi se bon bon bon
Une jom qaj qe deshiren ta plotson 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)