Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alida Hisku - Kenga Punetore

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nis nje kenge shume gazmore
anembane Shqiperise
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)