Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sparksi - Bandita

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bandita ai ai bandita
Ti mu zemren ma ke mar
Si bandita 2x

Sa mendova kjo vajza
Jo kerko spe permendka
Gjithcka reth asaj paska
Po shpejt i ra maska
Jeta mi dha shum vasha
Mos menoni qe se dashta
Me ato buzt e trasha
Kur syt mos ja pafsha

Sa shum un e du
Ajo qysh ma kthej
Mos vet o kuku
Sa shum un e du
Ajo qysh ma kthej
Mos vet o kuku

Kthehem shpi kur o dita
Kejt i mer me merita
Kthehem shpi kur o dita
Se ajo osht nje bandita

Bandita ai ai ai bandita
Ti mu zemren ma ke mar
Si bandita 2x

Bandita ai ai ai bandita
Ti mu zemren ma ke mar
Si bandita 2x

Se krejt fajet
Ti i pate
Une e kom pa vet
Une e kom pa vet
Dashnia nuk oo llafe
Ti je intrigante
Ti folirante
Se te un ti mir e pate
Po ti u beginate
Un sta kom inatin

Edhe qato buzt e trasha
Kur mo mos ti pafsha
Kur mo mos ti pafshaa

Se sa shum un e du
Ajo qysh ma kthe
Mos vet oo kuku 2x

Kthehem nshpi kur o dita
Kejt i mer me merita
Kthehem nshpi kur o dita
Se ajo osht nje bandita

Bandita ai ai ai bandita
Ti mu zemren ma ke mar
Si bandita

Brraa BANDITA..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)