Më mbaj mend (për 1 muaj)

MIRUD - Ti Dhe Une

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pra kurgjo mo nuk mjafton
Dhe une jam aj qe te mashtron
E gjithqka qe ti mke dhon
Qe ti mu mke dasht gjithmon
E ti kurre ski bo kurgjo
Se une jam ai qe pot lendon
tash njerzve po i thu
Qe prap je tum kerku
Po don prap mu kon me mu
Qe kurgjo sje ti pa mu
Po e di veq fjale jan keto
Premtime kot kurgjo ma shume

Nese krejt gabim u kon
Pse po don ti prap me mu me u kthy
Une zemren ta kom dhon po nuk mundem prap mu kthy se

Ti dhe une
Jemi nfund

Mos mnendo qe u kon e leht
Met largu nga mendja krejt
Ndjenjen tende jo
At dashni aq te sinqert
E krejt fajet i kom une
Per qato na jemi nda sot

Y los dices que tu arias
Gjithqka ti mem pas sot
Por volver el tiempo atras
Mu kthy bashk na dy sot
Pero yo no veo nada
Premtime kot kurgjo ma shume

Nese krejt gabim u kon
Pse po don ti prap me mu me u kthy
Une zemren ta kom dhon po nuk mundem
Prap mu kthy se ti
Dhe une
Jemi ne fund
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)