Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjiko - Bella Coca

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[intro: Skerdi]

bella bella coca
mama mia tu se loca 2x

[chorus: Skerdi]

bella bella coca
mama mia tu se loca 2x
bella bella coca

[verse: Gjiko]

per loken per loken
n'rrug pe nxerri rrogen
e mbas nuk pe kthej koken
edhe pse shok t'ngusht paranojen
I say " qaty par n3 tnates "
fresh pi barkes po vjen n'pjat t'vages
plluma plluma t'bardh, plluma t'bardh
jon tu ardh n'qytet do shpirta per mi mar (shokt)
shokt i kom lerg, neper evrop
tu e shit ket coc
tu e ble ni bot
me dor s'bon me prek
veq duhet me hek
per ni jet ma t'mir, pa breng

[chorus: Skerdi]

bella bella coca
mama mia tu se loca 4x

[verse: Skerdi]

ti, shum po du, shum po du, shum po du
si vello e bardh me u martu
ti, shum po du, shum po du, shum po du
kur jam kan jasht ti mke bo me rreziku
bella coca
rruga plot gropa
xhepat plot me topa
hala nuk u ngopa
e kur ngrihet noflla
dalin fjalt e ronda
hala po shoh ondrra
qe per pak se hongra (yah, yah, yah)
se veq po du me t'rujt prej policis ty 3x
(yah)

[Verse 2: Gjiko]
Bella bella coca
pse ty tfali toka
na bone nervoza edhe mafioza
tash jena drug lorda
kena lidhje t'forta
si kalum shkollat
i kalum sprovat
pluma pluma t'bardh 2x
jon ka vijn qytetin me zbardh
pluma pluma t'bardh 2x
jon ka vijn qytetin me mar

[chorus: Skerdi]

bella bella coca
mama mia tu se loca 4x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)