Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Te Kam Jete

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa shume kerkova per ty
Si nje ni verber qe kerkon sy
Me ne fund une ty te gjeta
Foli shpirti kur te preka
Sa shume te dua une ty
Me mungonte fryma jote
Ti i jepje ngjyra kesaj bote
Je diell per cdo agim

2X Refreni

Ludiana o zemer
Te dua o shpirt
Vec ti ma mbush jeten
plot ajer dhe drit

Asgje me shume nga jeta s'kerkoj
Mjafton kjo dore te mos me leshoje
Vetem ty une te kam jete
Fund per ne kurre s'do te kete
Me ty do jem pergjithmon
Do qeshim do derdhim lot
Ne jete ka gabime plot
Por prap do duhemi fort

4X Refreni

Ludiana o zemer
Te dua o shpirt
Vec ti ma mbush jeten
plot ajer dhe drit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)