Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dylan - Ça I Bone Vetes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hey Baby Hey baby heh baby leni lojnat tash me mu
Hey Baby hey baby iiiiiii
Ca i bone vetes 2x
Ca i bone vetes
Se ti babe je bo pishman
Ca i bone vetes 2x
ca i bone vetes
se ti babe je bi pishman

Se zemren ti ti ma more
Tu duk si loj kjo amore
hi syve mi hodhe
e ca deshe ti bone
dashni mo ske me pas
harro kejt cka ti dhash
ca bone, sjena mo bashke sjena mo bashke
sss sjena mo bashk

se tkam menu ty2x
me tpa ata sy 2x

se tka marr malli
une e kom feel e feel i ke pas fore
une e kom feel e feel mke lon mas dore
kejt gjonat e mira mira i harrove

shife ca bone skom me t fal nje jet
kqyre kqyre ca bone dylan sdo e kesh
shife ca bone, shife ca bone, shife ca bobobobo ne

ti mi more kejt 3x
se ndashni jam djeg 2x
se ti se ti se ti mi more kejt 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)