Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledri Vula & Lyrical Son - Princess Diana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Chorus x2:]
Cubana, a mundem me t'thirr mañana
Je ka m'vjen sikur flladi n'havana
My princess, Diana

[Ledri:]
She's my princess Diana
princess Diana
Kur jom me to unë she's my baby mama
My baby mama
Nuk kena Instagrama, s'kena as telefona
Nuk po dojna drama

Krejt ça po du me 'të o ni darkë n'deti
Me i qel shishet venet deri të hupim vetin
Mandej kadal kadale me gjet njëni-tjetrin
Rrenqethem direkt si e preki

Yeap, she's my babe
Yeap, hajde p'e rrisim ni pet
Hajde marrim ni shator
edhe mal hupim na dy vet
wild thoughts about you, animal planet
Ndjekum pi shtetin n shtet

[Chorus x2:]
Cubana, a mundem me t'thirr mañana
Je ka m'vjen sikur flladi n'havana
My princess, Diana

[Lyrical Son:]
Edhe kur sm'thirr unë prap ty t'ni
Sikur melodi zoni saj n'vesh t'mi
Tri herë e kom pa e kom ra n'dashni

Se na t'dy jena perfekt (aaah)
E pres kur jena vet (nahh)
Po du me ta shpreh, me ta shkru edhe n letra
Baby no mi mienta, o ka m'vyn e verteta

Pse nuk po ma thu edhe sa don me m'majt
Je ka don me t'lut qato je tu e zgat
Nuk je mo e thjesht duhesh me u pershtat
Ta dha zemrën tem mos em le kurrë that

[Ledri:]
Yeap, po po e di qe ti je e para
Jom ka t'ndjeki si me bo gara
Ti e din, kur kalon rruges cohen alarmat
Kush hin mes neve si mes 2 zarmavee

[Chorus x2:]
Cubana, a mundem me t thirr mañana
Je ka mvjen sikur flladi n'havana
My princess, Diana
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)