Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Në Më Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
U afrove me lezet
Me the ndalu pak!
Te me flisje doja vete
Se kisha merak

Te dua me the
E me bere be!
Aman mbaje fjalen more
Fjalen qe me dhe.

Te ti mendjen-e
Hajde merrem-e

Ne me je, ne me je
Ne me je me ato fjale
Ne me, ne me, ne me je
Do bej rrobat pale pale
Aaaaa
Ne me je me ato fjale
Aaaaa
Tek ti vrapin do e ndal
2x

Do vish sonte naten-e
Te me marresh ti
Merri shkallet zbathur-e
Mos degjoj njeri
Te dua me the
E me bere be
Aman mbaje fjalen more
Fjalen qe me dhe

Te ti mendjen-e
Hajde merrem-e

Ne me je, ne me je
Ne me je me ato fjale
Ne me, ne me, ne me je
Do bej rrobat pale pale
Aaaaa
Ne me je me ato fjale
Aaaaa
Tek ti vrapin do e ndal
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)