Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikka - Nina Nona

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1 2 3 
kurre nuk jena vet
po thojne qe jom next 
tjerat jon last 
this pussycat is back 
pinky on my hands 
bye e ki qe s’mun me
hyp my pussy n’cadillac 
bi**h this is facts 
ata tu bo naps 
na kurr nuk flejm
per designer edhe brands
edhe ni tym edhe bona shum blem
edhe ni shikim e ta mar ate frajer
king shit on my queen ting automatic
ky sen automatic, ju manual 
diten qike e mire naten bona rebel 
s’jom Dua Lipa amo hotter than hell 
every nigga wanna f**k me po s’jom tu jau jep
bi**h I’m yo momma  nese se ki dite kete sen 
Nikka king forever e ti kurre never ever 
I'm crazy I'm loco ain't no bi**h better

Fiya in the place you know that mean a
buss it down
buss it down
deri nLA u know that mean a
shut it down
shut it down
fiya in the place you know that mean for
going wild
going wild
fiya in the place you know that mean
I buss it down
I buss it down (uno dos tres quatro)

O me o my, this shit feelin right
ton kto lek i harxhoj in one night
fendi the watch, sun um man as ni minut 
500 veq votht,5mije i maj n’trup
bi**h, hold up Nikka, goes in
Lamborghini nije zonin
mos um dil perpara run you 
over t’dalin silikonet 
bi**h,n’Dubai me tigra 
ju jeni maca t’vogla, nina nona nina
hoe when i ride him, i jepi vitamina 
lambo horse yiha, shume adrenalinaaaaa yahh
nigga ku o hiti hitit
kapmu per dhipi
puthe t’sterpiki 
drip drip drip, ta mushi ni liter, 
jom pidh gasolina, o Nikka o Nikka,  

Fiya in the place you know that mean a
buss it down
buss it down
deri nLA u know that mean a
shut it down
shut it down
fiya in the place you know that mean for
going wild
going wild
fiya in the place you know that mean
I buss it down
I buss it down (uno dos tres quatro)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)