Më mbaj mend (për 1 muaj)

Helly Luv - Guns & Roses

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Verse 1:Ardian Bujupi]
Vina rraketa
Kerret e shpejta
N'dora rolex-a
Louis Cartiera
Qka po mungon
Sen spo mungon
Louis vuitton
Kerrin e ron
Po pi shum pi un
Loqka full me canta
Hey Merry Christmas
Per cdo dite blena dhurata
Eh nese sheh shampanja ndezuna me flaka
Po vin te na, po vin te na (hey ej)

We making money e e e e e
Make it rain on me e e e e e

[Chorus: Ardian Bujupi & Helly Luv]
Lej kta krejt let folin
Na jem rrahatatata
We got guns and and we got roses
We step like uh la la
N'fakt si nihet zoni
Rrahatatata
We step like uh la la
We step like uh la la

[Verse 2:Helly Luv]
Hey I'm rolling out with my boo
Countin money with my crew
Haters I dont f**k with you
I aint f**king with you
Hey Careful what you gonna say
Im the boss i make the waves
with my yatch in Saint Tropez
In Saint Tropez
Bang bang baby bye bye
wroom wroom when I drive by
Click clack in my Gucci bag so fly,
Ching Ching in Dubai

Make it rain on me
That's how we run the game
We're hustling night and day
We're hustling night and day-ay-ay-ay

[Chorus: Ardian Bujupi & Helly Luv]
Lej kta krejt le t'folin
Na jem rrahatata
We got guns and and we got roses
We step like uh la la
N'fakt si nihet zoni
Rrahatatata
We step like uh la la
We step like uh la la

We're making money
We're burning money
Let's spend the money
We're throwing money

[Trumpet Move]

[Chorus: Ardian Bujupi & Helly Luv]
Lej kta krejt le t'folin
Na jem rrahatata
We got guns and and we got roses
We step like uh la la
N'fakt si nihet zoni
Rrhattatata
We step like uh la la
We step like uh la la
We step like uh la la
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)