Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Dashni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REFRENI
A moj dashni
Çka mke bo se di
E ndjej e ndjej
Se m’don edhe ti

I & II
Zemra m'rreh sa her qe tshoh
Beso nuk du tjeter
Dashni kam vetem per ty
Sdua tpres ma teper

Shpesh e gjej veten n'menime
Ku je ti o zemra ime
Shpesh e gjej veten n’menime
Dua t’jem me ty jeta ime

REFRENI
A moj dashni
Çka mke bo se di
E ndjej e ndjej
Se m’don edhe ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)