Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghulo - O Nan

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ghuloo
o mama(x3)sa shum e kom dasht o mama ajo iku sen si bona gabimet e saj mi lan syt e mi me lot po ndanax2
o mama un e dashta veq me bo t lumtur po ajo lendohet leht sikur flutur o mama sdi sa her midis sherit mu ma ka perplas deren e kerit ndersy naj haveri ajo zonin ma ka ngrit turli far hejteri problemet tona i ka dit (gjit) un me to qe sa vjet u kon e re une e kom rit vet o nan pasha kryt ton x2 un e kisha kthy po ka dal me tjeter kon
o nan pasha kryt ton x2un e kisha kthy po ka dal me tjeter kon
o mama sa shum e kom dasht o mama ajo iku sen si bona gabimet e saj na mi lan syt e mi me lot po ndana o mama (x4) ajo iku sen si bona gabimet e saj na mi lan syt e mi me lot po ndana
o mama kohen me to i kom pas xhepat that e me paret fundit asaj i kom ble dhurat me m haru e ka shum problem e ti hala flen vesh me duks tem del rrugve me duks tem m kallxojn per tu xhdo sen
ku su dash um ka prek e patjeter e kom pas dor me hek
o nan pasha kryt ton pasha kryt ton un e kisha kthy po ka dal me tjeter kon(x2)
sa shum e kom dasht o mama(x3) ajo iku sen si bona gabimet e sajna mi lan syt e mi e me lot po ndana x2
o mama sa shum e kom dasht o mam ajo iku sen so bona gabimet e saj na me lot syt po ndana(x2)
o maamaa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)