Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krimineli - Me Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref.:
Shqipe eleminim shqipe kriminel jam ba
E lene ma per vujtje, e pyes veten a baj ma
Ulem n'gjunj i lutem zotit, pse kshu kena ra?
Pergjigje ska, e bile...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)