Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Morina - Kenge Kanagjegji (Vendosja E Kanes)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shuni gra e, o shuni fëmij e.
Do ta mbajna mori pak qetsi e (×2)
Pak qetsi e oj duhet me majt e
Per me ni e,o lulen tuj kajt e (x2)
Kaj lulie o moj kaj me za e
Se ti qik o moj nuk bahesh ma e (x2)
Ulem n'sofer o me hanger dark e
Luga teper mori veni that e (x2)
Qka poj len e oj nanes per mall e
Po ja la e o pes gishta kane
Vllau i vogel po troket ne der
Lshoma zanin moter dhe ni her
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)