Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lumnije Menxhiqi - Dashuri E Perjetshme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si zog shtegërar, murg i vetmuar
Jetoj me enderra qe u shuan,
Por nje dite prap, do te vijn
Te me pertrijne
Ref: Me prit me prit do te kthehem
Nga nje rruge e gjate
Dhe nje njemije here ne vdeksha
Perseri do ngjallem une per ty!
Vetem ty une kurr nuk mund t’tharroj

Ne syt e mi ti do te gjesh
Mallin qe djege e zhurit
Nje zemer qe rreh me dashuri
Vetem per ty

Ref: Me prit me prit do te kthehem
Nga nje rruge e gjate
Dhe nje njemije here ne vdeksha
Perseri do ngjallem une per ty!
Vetem ty une kurre nuk mund
Te t’harroj
Joo asnjeherë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)