Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Vishu Qik Per Merak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk jetohet veq me fjal jam iri kam shum deshira
nese sonte dalim bash dua te jesh ma e mira.
vishu qiko per merak shoqet po ta kan i ati ja kan nis e po flsasin sa e vogel po qfar fati mos beso qa flasin bota se kto jan fjalt te kota po beso ne fjalt e mia se me dogji dashuria o sa shum zemren ma knaqe kur ti puth qukat ne faqe kur ti puth syt e zi as nuk shof as nuk nij
Nuk jetohet veq me fjal jom iri kam shum deshira nese sonte dalim bashk dua te jesh ma e mira vishu qik per merak shoqet po ta kan inati ja kan nis e po flasin sa e vogel e qfar fati mos beso ne fjalt e kota ti beso nje fjalt e mia se me dogji dashuria oh sa shum zemren ma kanqe kur ti puth qukat ne faqe kur ti puth syt e zi as nuk shof as nuk nij
mos beso qa flasin bota se kto jan fjalt e kota ti beso ne fjalt e mia se me dogji dashuria oh sa shum zemren ma knaqe kur ti puth qukat ne faqe kur ti shof syt e zi as nuk shof as nuk nij
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)