Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero & Buk1 - Alo Alo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ero:
Ajo o tum thirr
Un pi thom qe vonona
Alo alo zemer
Me dy telefona (x4)

Buk1:
Ajo o tum thirr
Un pi thom qe vonona
Alo alo zemer
Me dy telefona
Krejt qka ndodh n qytet, per ty informona
Un po shkoj te nalt, ata menojn qe po rrzona
Na nuk jem pi sot, po moti e lujm ket game
Po thojn qe na dojn, amo bi**hat nuk i ndjejm
Dashuri me pare se paret spom lojn n lloq
Jetojm si n Texas mos u sill knena shoq
Dashuri me pare se paret spom lojn n lloq
Jetojm si n Texas mos u sill knena shoq

Ero:
Ajo o tum thirr
Un pi thom qe vonona
Alo alo zemer
Me dy telefona (x2)

Ero:
Ajo o tum thirr
Un pi thom qe vonona
Tjert po xhelozojn se shum po dallona
Let xhelozojn le ti myt inati
Loqka shum miss mi bon vijat gati
Let xhelozojn le ti myt inati
Loqka shum miss mi bon vijat gati
Let xhelozojn le ti myt inati
Let xhelozojn le ti myt inati

Ero:
Ajo o tum thirr
Un pi thom qe vonona
Alo alo zemer
Me dy telefona (x4)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)