Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stanaj - Love Me

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I’ma make you a promise
Even heaven itself couldn’t hold me back
I will always be honest
I’ma give you my all, baby that’s a fact
Whenever you’re closed off
I’ma kick in the door to your heart
Whenever your head’s down
I’ll be the light in your darkest night
I’ma make you a promise
I will give you my love and I won’t hold back

REF.:
Love me, when I’m gone
Hold me, when I’m not strong
Show me, right from wrong
Trust me I’m all yours
Love me, when I fail
Hold me, when I get scared
Call me, I’ll be there
Trust me I’m all yours

It’s somethin’ special
I’ve never seen knives look like sparkling diamonds
You came to my rescue
And I was revived knowin’ you’ll be mine
When I’m closed off
You kick in the door to my heart
Whenever my heads down
You are the light in my darkest night

REF.:
Love me, when I’m gone
Hold me, when I’m not strong
Show me, right from wrong
Trust me I’m all yours
Love me, when I fail
Hold me, when I get scared
Call me, I’ll be there
Trust me I’m all yours

Will you love me when I’m gone?
Will you love me when I’m not strong?
Cause I love you all along

Love me, when I’m gone
Hold me, when I’m not strong
Show me, right from wrong
Trust me I’m all yours
Love me, when I fail
Hold me, when I get scared
Call me, I’ll be there
Trust me I’m all yours
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)