Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi - Sa M'ke Mungu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje kujtim dua te mbaj
Zemra nje qytet tramvaj
E ndalon diku aty
Tek ty tek ty tek ty..

Ref (2x)
Zemren time ty ta fal
Se per ty une kam
Shume mall
Sa me ke mungu
Me ke mungu
(2x)
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu.

Jam fajtor inat mos mbaj
Se te du ne cdo detaj
Ti mendon se ben
Pa mu pa mu pa mu..
Ref(2x)
Zemren time ty ta fal
Se per ty une kam
Shume mall
Sa me ke mungu
Me ke mungu
(2x)
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu

Zemren time ty ta fal..
Zemren time ti e merr...

Ref (2x)
Zemren time ty ta fal
Se per ty un kam
Shume mall
Sa me ke mungu
Me ke mungu
(2x)
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)