Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Moj Zemer Katile

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Paskam ra n'dashni n'zemren e gabume
Kjo plagë e kjo dhimbje qoftë e kalume
Borgj nuk ta kam pas dashnin me ma vra zemra që t'ka dasht gropen ja ke ba

REF. 2x:
Moj moj zemer katile
e kallxove veten
qysh e ki at zemer
zoti ta boft jetën

Në histori mbete dashni e deshtume kjo dhimbje e zemres qoft e kalume borgj nuk ta kam pas dashnin me ma vra zemra që tka dasht gropën ja ke ba

REF. 2x:
Moj moj zemer katile
e kallxove veten
qysh e ki at zemer
zoti ta boft jetën
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)