Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gashi - Outro 2019

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I'm taking it slow
There's always so much on my mind
I'm taking it slow
I am so lazy with my time

The clouds came in
Rain down upon us and the storm begins
Not much to do but let the rain pour in
The flood begins to sweep us all away
And I'm going home

Oh, baby, come on
There's only darkness in my mind
Oh, baby, come on
There's only darkness in my mind

The clouds came in
Rain down upon us and the storm begins
Not much to do but let the rain pour in
The flood begins to sweep us all away
And I'm going home
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)