Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi - Aman

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref.
Aman nese puthjen tone skam
Zemra jeme vetem qan
Dashnin fal aman aman

Strof1.

Ti e ke zonin melodi
Dhe shikimin qe bon magji
Ne ç’do prekje qe jep
Trupin ma ngrin
Nuk genjej kur te them nje jete
Se me ty o shume pak vertet
Mbyllu syt dhe degjo
Kjo zemer flet

Bridgh.
Dale me ngadale
Fale zemren fale
Se nuk duroj dot
Hajde hajde ti sot
Dale me ngadale
Fale zemren fale
Se nuk duroj dot
Hajde zemer hajde sot

Ref.
Aman nese puthjen tone skam
Zemra jeme vetem qan
Dashnin fal aman aman (2x)

Bridgh.
Dale me ngadale
Fale zemren fale
Se nuk duroj dot
Hajde hajde ti sot
Dale me ngadale
Fale zemren fale
Se nuk duroj dot
Hajde zemer hajde sot

Ref.
Aman nese puthjen tone skam
Zemra jeme vetem qan
Dashnin fal aman aman (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)