Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjona Metohu - Bosh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ndihem në faj, nuk ja dola në betejë
Këtë zemër urrej, m'zhgënjej
Nuk mund ta ndaj nga shpirti këtë ndjenjë
Që s'më le të flej se nuk je (nanana hey-ehi)

Ahh kto lutjet e mia ty të mbajtën e dija
Ti më shaj-aj-aj, më s'do qaj-aj-aj
Ahh kto lutjet e mia, unë me helm do i pija
Ti më shaj-aj-aj, më s'do qaj-aj-aj

Ky uragan po m'copëton pak nga pak
Me djallin bëra pakt, jam pa fat
Unë kam faj që lejova sa do pak
Të më trajtosh kshu kaq gjatë, jam e marrë (nanana hey-ehi)

Ahh kto lutjet e mia ty te mbajten e dija
Ti më shaj-aj-aj, më s'do qaj-aj-aj
Ahh kto lutjet e mia, unë me helm do i pija
Ti më shaj-aj-aj, më s'do qaj-aj-aj

Shishen bosh e lashë unë plot me histori
M'ka godit si thikë kjo dashuri
Paska më keq, edhe më keq

Ahh kto lutjet e mia ty të mbajtën e dija
Ti më shaj-aj-aj, më s'do qaj-aj-aj
Ahh kto lutjet e mia, unë me helm do i pija
Ti më shaj-aj-aj, më s'do qaj-aj-aj
Ti më shaj-aj-aj, më s'do qaj-aj-aj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)