Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem - N’Katror

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
FINEM

[REF.:]
N'katror kena kilo
Me pare midis lagjes lujna ping-pong
Nzon ton ata svin jo
Edhe nHong Kong po na nin kto
N'katror kena kilo
Me pare midis lagjes lujna ping-pong
Nzon ton ata svin jo
Edhe nHong Kong po na nin kto

Kta na njofin krejt e din kush jena na
Krejt per rrug folin, nrrug si kena pa
Na vim me tmarr ti e din se sa
Jeni fake ku me dit shoki do vdesim legjenda
Munohesh me m'prek asfaltin e njek
Gangstera kem na, ntok edhe tjeter jet
Diten se maj nbrez, veq naten tu fjet
Edhe nese ti e ke me mu e ke me krejt

[REF.:]
N'katror kena kilo
Me pare midis lagjes lujna ping-pong
Nzon ton ata svin jo
Edhe nHong Kong po na nin kto
N'katror kena kilo
Me pare midis lagjes lujna ping-pong
Nzon ton ata svin jo
Edhe nhon kongt po na i nin kto

Ti po fol mos fol vlla
Ik se nuk kom tvogla, merri ato shoqe
Ato sjon kurgjo vlla, une i kom do dhipa
Ti smunesh me i pa, a po don ti me i pa
Thirr Finemin komandant
Smerreni dot ju me na, ca po ndodh jo se din kta
So me mu Tirona, po krejt Shqipnia
Po ju fol goja, ju iku krejt rinia
Jeni plak krejt hajde merrni ment e mija

I rrethum me shok, nalt veq ni zot
Prej sa une kom dal, fund ktyne i dhash
Ski mo qa me fol e kena ni baze
Nkatror per ni or flak flak
Flak
[REF.:]
N'katror kena kilo
Me pare midis lagjes lujna ping-pong
Nzon ton ata svin jo
Edhe nHong Kong po na nin kto
N'katror kena kilo
Me pare midis lagjes lujna ping-pong
Nzon ton ata svin jo
Edhe nHong Kong po na nin kto
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)