Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enca - Mwah

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pare me nejt me MWAH
Adrenalin edhe MWAH
Weed n makin me MWAH
Kur ta japi doren MWAH!

U sa mir po nina, nina hot
Pasha ropt nina hot
Do menime tpista nkok

Une du me kcy deri ort e vona
Jom me bad bi**hes nga tirona
Ti po don mu deh deri ort e vona
Thirri qikat shokt nga kosova

Po ku ke pas ti najhere naj Enc?!
Po ku ke pas ti najhere naj Benz??
Po ku ke pas ti najhere Real Friends!!
...no offence!

Pare me nejt me MWAH
Adrenalin edhe MWAH
Weed n makin me MWAH
Kur ta japi doren MWAH!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)