Më mbaj mend (për 1 muaj)

EMI - Hustle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jasht um presin policiaaa
e hala po m'rrin te shpiaaaa
bari edhe cocaina e mafi permi mafia x2
I luj rrugt
peshoj ron rroki gjon
i preki ton
kunder meje bir deshton
deri ndhe jom kampion
ti je bi**h boy na dy smujm me kan shok
ti sje hustler ti je peder qashtu iki edhe shokt ti fol per droga po kurr ske pa drog tu jetu hustle in hustle jam kan perjeten pertok me njo si nimii podo me dit sa kum nejt nrrug hajt shko vet npolici do me dit qa ko me bo po as vet nuk e di se nuk jam nterezi e baj naj budallaki e boj kejt llug llug i bllokoj rrugt rrugt e shum shpejt haver pi jetes i qon durt durt tiqes trut trut me bo mu ngut ngut se kom problem kush don problem mu sun um tut tut tu ba haram e perkurgja ma nuk pom han han tu i bajt ka 100 gajle 100 della mbi tavan duqa duqa kam norman e kallashi ner jargan jam vet rruga droga krimi ehajt kallzom tash ka pja man man
Reef x2:jasht um presin policiaaa e hala pom rrin te shpiaa bari edhe cocainaa e mafi permi mafiaaa

Jashjt pom presin policia,po mpresin
Sene t'kqijaa,
Zhdukna sikur hija N'terr
Sun um gjan as CIA
Ja nisem per pak e su
Nalem Deri n'kiLLa
ZHPT-ja n'rrug tpres
Me dy alltia(Paaa PAAAMM)
Mos fol per tzeza ti,
Mos fol per DELLA
Ti sje rrit me hekra ndur
Ti sje rrit me Heka,
Hajde knena nese don
Me dit qysh kris BERETA
Jom e Verteta qe s'ndryshon
As kur ti vjen dekaa
tu ba haram e perkurgja ma nuk pom han han tu i bajt ka 100 gajle 100 della mbi tavan duqa duqa kam norman e kallashi ner jargan jam vet rruga droga krimi ehajt kallzom tash ka pja man man
x2
Jasht um presin policiaaa e hala po m'rrin te shpiaaaa bari edhe cocaina e mafi permi mafia..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)