Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala & Eli Malaj - Hajde Nane A Je Gati

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Daim Lala:
Hajde nan a je gati
Me marr nusen erdh sahati
Kerret krejt kta jan renit
Te miqt mos me u korit.

Eli :
N’der te oborrit kur te afroni
Me daire nisja knoni
Ahh ngoni burra me tupana
Qysh osht reni na ja bajna.

Daim Lala:
Lumet na ku jem tuj shku
Me kon jena miqasu
Kon pe marrim sod per djal
Nuse mat mir n’7 mahall.

Eli:
Lumet na ku jem tuj shku
Me kon jena miqasu
Kon pe marrim sod per djal
Nuse mat mir n’7 mahall

Daim Lala:
Baba I nuses na jep lejen
Na te shpia me qu rejen
Kur me dor perhajr na boni
Krisi pushka mos u ndalni

Eli:
N’der te oborrit kur t’afroni
Me daire nisja knoni
Ahh ngoni burra me tupana
Qysh osht reni na ja bajna.

Daim Lala:
Lumet na ku jem tuj shku
Me kon jena miqasu
Kon pe marrim sod per djal
Nuse mat mir n’7 mahall.

Eli:
Lumet na ku jem tuj shku
Me kon jena miqasu
Kon pe marrim sod per djal
Nuse mat mir n’7 mahall
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)