Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Film

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref. X2
Film me mu jeten e ke pas,
me mu yll je kan.
Tash je, je rol i fikt,
ne nje film komik.

Ai per ty thote jom me njanen,
as emrin s’ta përmen.
E une thojsha per ty,
jam me zemrën tem.

Ai me ty nuk del n’publik,
e as me shoqni.
Une per ty çdo miku i thojsha,
jam me dashni.

Une per ty çdo miku i thojsha,
jam me dashni.

Ref. X2
Film me mu jeten e ke pas,
me mu yll je kan.
Tash je, je rol i fikt,
ne nje film komik.

Ai nuk ta din vleren,
nuk t’bon hesap.
E une, dite-perdit,
t’kam bo dhurat.

Ai me ty nuk del n’publik,
e as me shoqni.
Une per ty çdo miku i thojsha,
jam me dashni.

Une per ty çdo miku i thojsha,
jam me dashni.

Ref. X4
Film me mu jeten e ke pas,
me mu yll je kan.
Tash je, je rol i fikt,
ne nje film komik.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)