Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mika - Kenga Ime, Mikja Juaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dhe ne zemer e kam mbajte
sa here jam gzu
sa here kam shajt
kengen per ju e kam kendu
nje plag me shru
nje shpirt me gezu
edhe kur kenga eshte nje kembe e madhe me prangos
edhe kur kenga shpirtin tem ma plagos
une jam ne mesin tuaj do t krndoje e do luaj
kenga ime eshte mikja juaj
edhe kur kenga eshte nje kembe e madhe me prangos
edhe kur kenga shpirtin tem ma plagos
une jam ne mesin tuaj do t kendoje e do te luaj
kenga ime eshte mikja juaj
kenga per mua eshte jet per gezim dhe bitlli
e kam mamane amanet arma ime dashuris
uji zi arrem ane flamuri lirisee
edhe kur kenga eshte nje kembe e mashe me prangos
edhe kur kenga shpirtin tem ma plagos
une jam ne mesin tuaj do t kendoje e do te luaj
kenga ime eshte mikja juaj
edhe kur kenga eshte kenge e madhe me prangose
edhe kur kenga shpitin tem ma plagos
une jam ne mesin tuaj do t kendoje e do te luaj
kenga ime eshte mikja juaj
edhe kur kenga eshte nje kembe e madhe me prangos
edhe kur kenga shpirtin tem ma plagos
une jam ne mesin tuaj do t kendoje e do te luaj
kenga ime eshte mikja juaj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)