Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Qaj Zemra Ime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ku jan fjale e premtimet
Ku mbet kja dashniii
Vetem vdekja zemra imee mu me ndan me ty,

Ketu ishin fjalet e tua
Shpirti mi the mua
Sonte ku na mbet dashnija e ku mbete tiii, 2x

Refrain:
Qaj zemra ime, ajo tjetrin tash e don
Haku im dikur ty ka met nzan

Vetem vdekja zemra ime mu me ndan me ty,
Ketu ishin fjalet e tua oo shpirti im
2x

Unazen ne gisht e mbaj edhe pse nuk jam me ty
A ka njeri ne ket bot qe te don si un
Kush ta mbushi mendjen ty, dhe me la tu qajt si thmi,
Ku i ki fjalt dikur se mi the tii

Ketu ishin fjalet e tua shpirti mi the mua
Sonte ku na mbet dashnia
E ku mbete ti

Refrain:
Qaj zemra ime, ajo tjetrin tash e don
Haku im dikur ty ka met nzan

Vetem vdekja zemra ime mu me ndan me ty,
Ketu ishin fjalet e tua oo shpirti im
2x

Qaj zemra ime, ajo tjetrin tash e don
Haku im dikur ty ka met nzan

Vetem vdekja zemra ime mu me ndan me ty,
Ketu ishin fjalet e tua oo shpirti im 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)