Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skerdi - Tradhtare 2

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shpirtin mos e shti n`gjynah
Zoti deshmi ka
Prape po du me t`pa
Kjo dashni s`ka zemerime
Ka m`bet shume gjate n`endrra
Tu menu me ty jam hala
Vetmia esht t`u m`vra
Gabim jena t`dy
...

REF.:
Ti nuk me besoje
Me xhelozi n`mes lendoje
Un me ty s`ajm mo pa lamtumire ti shkove
Dashnin harroje cdo gje do kaloje
Tash me ty s`jam mo tjeter kend perqafoje
...

As nostalgji per ty jo skam mo
Shpinen ma ktheve tash pse je tu qa
T`kam mbrojt me shpirt dhe pse gabim ke bo
Tgjith ke me lyp n`ket bote po s`ki me m`pa
...

REF.:
Ti nuk me besoje
Me xhelozi n`mes lendoje
Un me ty s`ajm mo pa lamtumire ti shkove
Dashnin harroje cdo gje do kaloje
Tash me ty s`jam mo tjeter kend perqafoje
...

x2

Me Xhelozi n`mes lendoje...
Pa lamtumire ti shkove...
Dashnin harroje...
Tash me ty sjam mo...
Tjeter kend perqafoje...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)