Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enca - Ku Mete?

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po ku mete ti ku mete?!
Zemren ma ke marr me vete
Krejt ca du un prej ksaj jete
Eshte me t’pas ty prap’

Ti ma theve, ti ma theve prap...
Sa here duhet me ta fal?!
Ti ma theve, ti ma theve prap..
Kjo s’o me dasht!

Hajd po kthena qysh jem kon na
Krejta mi lon pas
S’mujm mi lon gabimet tona
Ma shum me na nda

Po ku mete ti ku mete?!
Zemren ma ke marr me vete
Krejt ca du un prej ksaj jete
Eshte me t’pas ty prap’

Vaj per ty
Keq per na dy
Un jom kon e mir
Amo ti m’ke thy
Jo simpati
Ishte dashni
Ca mke bo zemer
Sa keq jom tani..

Ti si po jeton?!
Mu smke haram
Mu smke haram
Mu smke haram
S’di si po jeton
mu smke haram
mu smke haram
mu smke haram

2 zemra cka i do
Jepma tonen
Ose temen ma lesho
Mos lendo ate qe do
Ate qe tflal at qe tduro
Jam tu prit ti me ndryshu
Boje per ne mos e boj jo per mu

E kado nrrug mshohin vetem
Shtrati jem akoma vetem
Apartamenti jem vetem
Tpret ty spret tjeter

Po ku mete ti ku mete?!
Zemren ma ke marr me vete
Krejt ca du un prej ksaj jete
Eshte me t’pas ty prap’
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)