Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledri Vula - Kanye

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qado juve ju vjen mërzi
Yeah ky djali unik
Qato me asnjonin nuk munesh me përzi
Yeah ky djali shumë nalt
Asnjonin nuk ka përmbi vec universi
Yeah ky djali smart deri sa t’tjerët munohen dirty
Fjalët mani për veti vec bima spllifin let me burn it

Këtij djalit asnjëherë nuk ja Kayne
Kanye Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, veç lek Kanye

[REF.:]
Këtij djalit asnjëherë nuk ja Kayne
Kanye Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, veç lek Kanye

Yeah cili me cilin po prishen
Cili me cilin po ndreqen
Cili ta don t'mirën, e cili t'keqen
Jau kallzoj story-n ndryshe
Cili me cilin po leqet (huh?)
Cili nuk o me kon nesër
Cili po djeget si letër
Cili s'pe len asnjë vepër (huh?)
Cili n'histori me veper
N'pidh t'nonës
Kejt ata që dojnë me na bo, n'pidh t’nonës
Unë rrugës tem edhe ti t’tones
Deri sa ti Big une Notorious
I'ma run shit, run-run Forest
Plagët që i kom pas ja kom lonë kohës
Asni sen nuk e lo me m’ik pi dorës
Mu kan pi komt tu shëtit rreth botës, rreth botës
Ndodh që rri shtremb po foli drejt
Nuk shoh vec larg unë shoh përtej
Ka ngjyra tjera po rahat jom zi
Jo ti s'je unë as unë s'jom ti, Vula

Këtij djalit asnjëherë nuk ja Kayne
Kanye Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, veç lek Kanye

[REF.:]
Këtij djalit asnjëherë nuk ja Kayne
Kanye Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, veç lek Kanye
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)