Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fero - Karantineza (Freestyle)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ju idhni mem Pa
Kunder meje smun me Flex
Ju e dini how I flex
Ju e dini how I stunt
Sa dhipi per mu laget
Yea my choppa in the trunk
Hala tu u sill me tmahalles
Erdha pi studios tmahalles
U bona f**kin Star bi**h (Hell yeah)
Fero o Star (Hell yeah)
Venin e par (Hell yeah)
Jena tu ardh (Hell yeah)
Kallabllak me mahall (Hell yeah)
Sa shum i kom pas (Hell yeah)
Plot femna i kom pas
As 1 emer skom mujt me majt nmen
Kshtu qe ka mundsi qe dhipin ta kom i
Hiq pa e dit qe o dhipi jot
I feel sorry se mthiri dhipi jot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)