Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Nuk Kena Faj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lyric Master:

Sa e bukur është si me kon engjull
Du me ni tu marr frym kur ësht fjetun
M'ja prek flokun e me puth atë n'ball
Është krijes e shenjt ajo ësht shumë e rrallë
Mëngjesin du me nis me t'keshmen e saj
1 jet me to si me kon n'prrall
1 min pa to për to une kom shumë mall
E pa to besom qe s'muna une me ja dal

M'pëlqen qka vesh
M'knaq kur t'shoh tu kesh
Ta du ty nervozen
E m'pëlqen qysh je ec (2X)

Se na nuk kena FAJ-AJ-AJ
Që duhemi s'kena FAJ-AJ-AJ (2X)

Daris:

EY,S'kena faj që duhemi
E prej tjerve ruhemi
Se me bo me ra Acari
Sikur zjarri shuhemi
Jena bashk un edhe ti
Sa t'o Toka,Qielli,Deti
Bota jote jom un
Edhe bota jeme je ti
Edhe nese del n'lokale deri vonë
E di qe je lojale edhe nuk m'bohet vonë
E nëse un jom larg Baby mos u bo merak
Se sado qe jom un larg une te ti kthena prap

S'po dojn me na pa
Kta po folin bullshit me na nda (2X)

Lyric Master:
Se na nuk kena FAJ-AJ-AJ
Që duhemi skena FAJ-AJ-AJ (2X)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)