Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buraku & Grupi Fama - Ajo M'lujti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
U dashurova n'zemrën që s'më don
Po mu dorëzu as mendja s'po m'shkon

Ska rëndësi kush çka flet,ska rëndësi kush çka thotë

rëndësi ka unë e du fort..Ajo m'lujti,ajo m'smujti

E jeta mu nxi

Ahhh më çmendi kjo dashni

(2)Ref:

Zemra që don kur dashurohet
në zemrën që s'e don
qenka shumë e randë,ahh shumë e randë

Ska rëndësi kush çka flet,ska rëndësi kush çka thotë

rëndësi ka unë e du fort..

Ajo m'lujti,ajo m'smujti

E jeta mu nxi

Ahhh më çmendi kjo dashni (4)Ref:
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)