Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skivi - Kriminele

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[REF.:]
Femna jeme Kriminele
U bo per pranga
Kur vjen ajo te shpia
I knohet konga
Ton naten nin kojshia
Kallash e bomba
Kallash e bomba

[Skivi:]
Dite e re nafak e re
Spo du me menu qka ndodhi dje
Se me nis mu kap kurr skena na mu qkap
Mesim na dur that, faji met jetim smunesh ti me mat.

Une e ajo
Ska qka na ndan qona ti kado
Ska sen qe na merzit, me to nate e dite
Jom i dashurum ket sen e kom dit.

Tu u sill neper qytet
Mi hi plaqk me back pack
Jom tu e kqyr naj ven ku ska naj sen mi hi me femnen tem
Pa Paaww Paaaaaw Durt Nalt

Tani hijna e mushin thesin
Zbrazim thesin e mushim edhe sefin,
Krejt neve po na presin, asnjo si un nuk ecin,
ton naten e bojm qefin, zemer ata po ngecin.

[Doksi:]
Boni zhurem asnjoni te na nuk ulet
Kur duhet, ti bina lulet, ti ruhesh
Prej neve tutesh se duhet, nuk gutesh
Lutesh, me neve nuk luhet zbutesh
Osht marre kur ftyra tkuqet
Pa gajle se qashtu duhet/ jaaaa

E kom 1 kriminele ma e Mire se kejt modelet
Buzt Si karramele
Botha shume e madhe kur po del ajo pi dere

[Lil Bin:]
Lil Bin o ka vjen pa problem en qdo ven
Kriminelja ma then per qdo sen o e trent
Kriminel e kriminele kry misione e nivele
Tu shetit neper qytete une femna Kriminele
Fotomodele
Un me to perpara ti shum mrapa ngele
Po na shkon neve
Xhelozia tkapi ty se jena shum nalt na me nivele
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)