Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Digital Love

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Chorus:
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon,
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon

A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

(Verse l)
Edhe 1 drama - hello Mirmbrema,
Ku je ca bone Ka ishe ka shkova,
ket Pse e bone? Ate se e bona,
Po Pse I fole? Jo nuk I fola,

Digital love digital love
Digital love digital love
Digital love digital love
Digital love digital love

Bridge:
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

Chorus:
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon,
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon

A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

(Verse ll)
Why you keeping distance
Why you act so different,
Gave you all my love,
All my attention,

Maybe I was wrong wrong wrong all along,
(Your just a baby)
Maybe I was wrong wrong wrong all along,
(Your still a baby)

Ca din ti (xhanem) xhanem xhanem
Ca din ti (xhanem) xhanem xhanem

Chorus:
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon,
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon

A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

(Digital love)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)