Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsi Bylyku - Diablo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ajo me tirri ne telefon
tha sonte dalim
Deri von ka dellinjk
Ne nuk po e nalim
Ajo po me thirr mu
Diablo diablo
T'u pi muhito
edhe mango mango
si meksikana po se
Tango tango
Kur e shoh bum bum bum
Bum bum bum
Thirrem mu diablo diablo
T'u pu muhito
Edhe mango mango
Si meksikana pose
Tango tango
Kur e shoh bum bum bum
Bum bum bum

Baby ti je sun rise
Un jam sun shine
Ti me ploteson
Jena nice
That's right
Diten me bakardi
Kurse naten 6ix9ine
Un te pelqej se je dirty
Ti me pelqen se jo rai
Kur po kthen nuk je normal
Trunin po ma lun
Kur belin po e lun ngadale
Sheik the bali jugal
hic ti mos u ndal
Zemren time ma fal
se trunin ti ma le pa fjal

Ajo me thirri ne telefon...
...

Dale dale mami
Sheeik the bari
don stop
Sikur mami
Tu kosita belin
Ty kom kap
Me duket sonte kom fat
un e du.ti je pak
Une a weit boi
Ti ble cik cokollat
E nese koha pare
Un ty krejt paret ti fal un
E nese kete dashni e do
Ty zemren ta kam fal un
Zemren ta kam fal un
Zemren ta kam fal un
Keshtu qe denc denc
nuk du ne te pa me nalu

Ajo po me thirri mu
Diablo diablo
T'u pi muhito
edhe mango mango
si meksikana po se
Tango tango
Kur e shoh bum bum bum
Bum bum bum
Thirri mu diablo diablo
t'u pi muhito
edhe mango mango
si meksikana po se
tango tango
Kur e shoh bum bum bum
Bum bum bum
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)