Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Edhe Nje Here

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me mujt me kthy un kohen veq edhe niher
Me Ja nis na prej fillimit si ather

Mos mem rrejt
mos mem lendu
veq mem dasht
e veq mem gzu edhe niher
edhe niher

Me mujt me tbesu un edhe niher
Met besu qe ki mu ndrru edhe ti najher

Mos mem rrejt
mos mem lendu
veq mem dasht
e veq mem gzu edhe niher
edhe niher

Qka tbona, bona se di
Qka tbona, bona, se diiii
Mem ba shkrum e mem ba hi
Sta kom pas me borxh
Se tkom pas dashni
Se jom kon oj i rii oj i rii
Se jom kon i ri e skom dit
E sa her mke lan o me t prit
E un kom flejt e hallen sma ke dit

Me mujt me kthy un kohen veq edhe niher
Me Ja nis na prej fillimit si ather

Mos mem rrejt
mos mem lendu
veq mem dasht
e veq mem gzu edhe niher
edhe niher
Me mujt me un tbesu edhe niher
Met besu qe ki mu ndrru edhe ti najher

Mos mem rrejt
mos mem lendu
veq mem dasht
e veq mem gzu edhe niher
edhe niher
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)